Bayerni shënon golin e dytë (video)

26 tetor 21:36

Bayern Munchen e ka dyfishuar avantazhin 0:2 në ndeshjen kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve.

Choupo-Moting ka realizuar për gjermanët në minutën e 31-të.

Sfida po zhvillohet në stadiumin “Camp Nou” dhe është në kuadër të Grupit C.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, thotë se Qeveria e…