Bayerni shkëlqen ndaj Herthas

19 janar 17:25

Bayern Munchen pa ndonjë problem të madhe mori tri pikë të plota në ndeshjen ndaj Hertha Berlinit, duke realizuar fitore me rezultat 0-4.

Kampionët e Gjermanisë është dashur të djersitën mirë deri të goli i parë, pasi atë e arritëm pas një ore lojë kur një top të rikthyer nga Perishiq, Muller e dërgon në rrjetë.

Më pas Bayerni e kishte me të lehtë dhe shënoi edhe tre gola të tjerë nëpërmjet  Lewandowskit, Thiagos dhe Perisiqit. Në orën 18:00 zhvillohet ndeshja e fundit për këtë xhiro në mes Padebornit dhe Bayer Leverkusen.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bayern Munchen është duke fituar me rezultat 0-3 ndaj Hertha…