Bayerni shënon dy gola për dy minuta (Video)

19 janar 17:11

Bayern Munchen është duke fituar me rezultat 0-3 ndaj Hertha Berlin.

Golin e parë e realizoi Thomas Muller, kurse dy golat e tjerë u shënuan brenda dy minutave nga Lewandowski dhe Alcantara.

 

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në Vushtrri ka…