30-vjetori i LDK-së në Vushtrri bën bashkë Osmanin dhe Veliun

19 janar 17:10

Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në Vushtrri ka shënuar 30-vjetorin e themelimin.

Në ceremoninë e organizuar nga kjo degë për këtë përvjetor, kanë marrë pjesë drejtuesit kryesorë të LDK-së, duke përfshirë edhe kryetarin Isa Mustafa.

Po ashtu, në 30-vjetorin e themelimit të Degës së LDK-së në Vushtrri kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët e kësaj partie, Vjosa Osmani dhe Agim Veliu, të cilët kohëve të fundit kanë pasur një ballafaqim nga distanca në lidhje me arritjen e koalicionit me Vetëvendosjen.

Osmani e Veliu janë ulur pranë njeri-tjetrit.

Image may contain: 8 people, indoorImage may contain: 1 person, standingImage may contain: 1 personImage may contain: 1 person, indoorImage may contain: 6 people, people smiling, suitImage may contain: 1 person, indoor, text that says 'URIME 30 VJETORI LDK-SE'

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Interi ka bërë një hap pas në garë për kreun…