Beatrix Ramosaj tregon linjat e trupit me bikini nga bregdeti i New Yorkut

23 maj 2024 | 11:26

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ka ndezur rrjetet sociale me disa fotografi mjaft të guximshme të postuara së fundmi në llogarinë e saj në Instagram.

Këto imazhe, të shkrepura në bregdetin piktoresk të New Yorkut, shfaqin artisten e veshur me bikini të kaltra duke ekspozuar me krenari format e saj të trupit.

Megjithë tërheqjen prej kohësh nga skena muzikore dhe pa një projekt të ri në horizont, ajo vazhdon të mbajë kontaktin e ngushtë me fansat përmes postimeve në rrjete sociale.

Fotografitë e fundit janë prova që Beatrix di të marrë vëmendjen, edhe jashtë studiove muzikore.

Fotot e saj, ku duket se ajo po merr rreze dielli në rërë dhe duke shijuar valët, kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive, duke dëshmuar se ndikimi i saj në Instagram është më i madh se kurrë.

Derisa fansat presin me padurim për të dëgjuar muzikë të re nga këngëtarja, ata mund të marrin dozën e tyre me postimet e saj në rrjetet sociale që vijnë njëra pas tjetrës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jennifer Lopez më në fund u pyet në lidhje me…