Bebe Rexha është fanse e këtij reperi shqiptar

09 dhjetor 14:43

Çfarë po ndodh këtu? Bebe Rexha është fanse e

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka treguar gjithnjë një dobësi rreth vendit dhe kulturës së saj.

Disa ditë më parë ajo tregoi se kënga e saj e preferuar për momentin është “Kafexhiu” nga Free Mc’s, duke na habitur të gjithëve me shijet e saj.

Çfarë po ndodh këtu? Bebe Rexha është fanse e

Por së fundmi ka terguar se është fanse e reperit të njohur, Noizy. Mesa duket, Rexha ka pasur rastin të njihet me sukseset e tij të shumta në tregun vendas dhe atë ndërkombëtar.

Përveç Noizyt, Bebe Rexha ndjek edhe këngëtarët shqiptarë: Rita Ora, Dua Lipa, Avfa Max, Enca Haxhia dhe Seven Saraqi.

Çfarë po ndodh këtu? Bebe Rexha është fanse e

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Djali i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn, është detyruar që…