Bebe Rexha këndon muzikë popullore shqiptare

31 mars 23:38

Bebe Rexha është një ndër ata emra që na ka bërë gjithmonë të ndihemi krenarë. Suksesi i saj po arrin majat, por ajo sigurohet ta kujtojë gjithmonë origjinën e saj shqiptare. Kur vjen puna për të folur shqip apo për të kërcyer vallen shqiptare, ajo është gjithmonë gati.

View this post on Instagram

Albanian pride ???

A post shared by Bebe Rexha Fans ♡ (@beberexh) on

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Binali Yildirim, kandidat i Partisë për Zhvillim dhe Drejtësi (AK…