Bebe Rexha, pjesë e “The Voice” në Amerikë

14 dhjetor 2017 | 10:40

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, vazhdon t’i ngjisë me shpejtësi shkallët e karrierës së saj.

Pas realizimit të këngës “Meant to Be” që po thyen rekorde, ylli i popit është bërë pjesë e “The Voice”. Këngëtarja së bashku me dy bashkëpunëtorët e saj Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors kanë performuar këngën e tyre “Home” në televizionin “NBC”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shumë shpejt, një autobus i pajisur me shtretër dhe ku…