Bebe Rexha: Po nisem vetë drejt Shqipërisë, të jap paratë që kam mbledhur dhe të ndihmoj në terren (Video)

28 nëntor 00:59

Nuk kanë qenë të pakta donacionet që kanë dhënë personazhet shqiptarë për situatën në Shqipëri dhe kjo është vërtetë për t’u komplimentuar. Megjithatë, një video e Bebe Rexhës postuar pak më parë në Instagram, i ka bërë ndjekësit shqiptarë të lotojnë nga emocioni.

Në gjuhën angleze, Bebe shprehet se do të lërë turin e saj për dy ditë për të ardhur në Shqipëri në mënyrë që t’i dorëzojë vetë paratë që ka mbledhur si dhe të jetë në terren për të ndihmuar njerëzit që po kalojnë mbrëmjet jashtë në çadra.

Videon e saj, e shihni e dëgjoni më poshtë:

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shqipëria po vazhdon të lëkundet nga tërmetet edhe në këto…