Befasohet Tayna, merr një dhuratë romantike (Foto)

21 gusht 2019 | 17:43

Tayna është duke shijuar suksesin shumë të shpejtë që e ka krijuar në skenën muzikore shqiptare.

Tashmë më shumë hite dhe më shumë fansa, Tayna ka arritur që të mbledhë plot 1 milion ndjekës në llogarinë e vet në “Instagram” dhe atë brenda një viti.

E sot Taynën e ka pritur një befasi shumë e bukur para derës së shtëpisë së saj.

Pesë buqeta me trëndafila, të formuara në forma zemre, çdonjëra me nga një shkronjë të emrit të saj në lule të bardha e kanë pritur Taynan.

Ajo ka postuar fotografinë e buqetave në tokë, ndërsa nuk ka zbuluar se nga kush e ka këtë dhuratë të bukur./Express/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti Ilir Deda është larguar nga Alternativa pasi që kjo…