Befason Messi, kërkon yllin e Realit në “Camp Nou”

29 janar 13:50

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi besohet se i ka kërkuar drejtuesve të klubit që të sjellin në “Camp Nou”, lojtari e Real Madridit, Marco Asensio, raporton “Don Balon”.

22-vjeçari konsiderohet si shpresë e madhe e Spanjës për të ardhmen, por minutat e paktë në formacionin e Realit mund të ndikojnë që ai të transferohet te Barcelona.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pavarësisht se Barcelona, Liverpooli dhe Bayern Munchen janë të interesuara…