Brandt nuk largohet nga Leverkusen

29 janar 2018 | 13:48

Pavarësisht se Barcelona, Liverpooli dhe Bayern Munchen janë të interesuara për Julian Brandt, ky i fundit po planifikon të vazhdoj kontratën me skuadrën aktuale Bayer Leverkusen.

21-vjeçari mund të qëndroj në “BayArena”, pasi Leverkuseni është në rrugë të mirë për të siguruar një vend që e dërgon sezonin tjetër në Ligën e Kampionëve.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës ka miratuar Rregulloren për organizimin e brendshëm…