Bëhet ekzekutimi i pensioneve për muajin gusht

23 gusht 15:21

Ministria e Financave ka njoftuar qytetarët e Republikës së Kosovës se duke u nisur nga gjendja e mirë në bilancin bankar të Qeverisë ka bërë sot ekzekutimin e pensioneve për muajin gusht për të gjitha kategoritë pensionale si dhe kategoritë tjera sociale.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
PSV Eindhoveni përforcon sulmin me Costas Mitroglou. “Bomberi” grek do…