Bekim Jashari, kryesues i Bordit të AZhRV-së

24 janar 2018 | 11:56

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari është zgjedhur kryesues i Bordit të Agjencisë për Zhvillimin Rajonal të Veriut (AZhRV).

Zgjedhja e tij është bërë gjatë mbledhjes së sotme të bordit të kësaj agjencie ku ishin prezent kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ai i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri si dhe Bekim Jashari.

Gjatë takimit, anëtarët këtij bordit kanë falënderuar AZhRV-së për punën dhe përkushtimin e vazhdueshëm në zhvillimin socio-ekonomik të rajonit veri.

Në fjalën e tij kryesuesi i porsaemëruar i AZhRV-së, Bekim Jashari, ka thënë se do ta mbështesin fuqishëm zhvillimin rajonal. Njëkohësisht ai ka falënderuar të gjithë bashkëpunëtorët të cilët do të kontribuojnë në këtë drejtim.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, do ta vizitojë…