Belinda Balluku paraqitet në SPAK

15 maj 2024 | 17:04

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku është paraqitur në Prokurorinë e Posaçme mesditën e së mërkurës.

Ajo dyshohet se po merret në pyetje nga SPAK-u për inceneratorët.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka pranuar ofertën e presidentit Joe…