Bella Hadid dhe The Weeknd e ‘fshehin’ lidhjen e tyre për një arsye interesante

09 tetor 2018 | 10:41

Modeluesja 21-vjeçare Bella Hadid, që aktualisht është më e zëshmja bashkë me motrën e saj, Gigi, në fushën e modelimit, ka marrë një vendim interesant në lidhje me dashurinë e saj. Një burim afër saj thotë se çifti Bella dhe The Weekend kanë vendosur që lidhjen e tyre ta mbajnë larg publikut për shkak se kjo ishte arsyeja pse dy vjet më herët ata u ndanë. Por, pavarësisht nga dëshira e tyre për “të mos pasur marrëdhënie publike”, modeluesja dhe muzikanti u panë bashkë në një shfaqje në Nju Jork për dy ditë rresht këtë javë. Ndryshe çifti u nda në vitin 2016 për t’u ribashkuar tani.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një balenë gjigante doli për të bërë një fluturim në…