Bella Hadidi mohon se teksti në albumi “Scorpion” është dedikim nga Drake

02 korrik 11:47

Bella Hadid ka vendosur t’u japë fund spekulimeve. Adhuruesit e modelueses 21-vjeçare kanë spekuluar se ajo mund të jetë e dashura e Drake për shkak të tekstit në një prej këngëve të albumit.

Vitin e kaluar ishte spekuluar se Drake dhe Bella takoheshin me njëri-tjetrin dhe se ata janë ndarë për shkak të agjendave të ngjeshura. Bella, e cila është ribashkuar me “The Weeked”, ka mohuar se ajo ka pasur ndonjë marrëdhënie me Drake. Sipas saj, ata janë vetëm miq.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bella Hadid ka vendosur t’u japë fund spekulimeve. Adhuruesit e…