Bella Hadidi si e motra, pjesë e ballinës “LOVE” (Foto)

20 shkurt 11:00

Bella Hadidi tashmë është pjesë e listës së supermodeleve më të kërkuara në botë.

Por ajo i është bashkuar së fundi motrës së vet më të madhe, Gigit, ndërsa është bërë pjesë e ballinës së revistës së njohur “LOVE”.

23-vjeçarja u pa duke festuar suksesin të hënën ndërsa firmosi kopjet dhe përqafoi miqtë e saj model në Dover Street Market gjatë Javës së Modës në Londër.

Më parë Bella ishte e para dhe qendra e vëmendjes për koleksionin e “Burberryt”.

Image result for Bella Hadidi si e motra, pjesë e ballinës “LOVE”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Amber Rose ka shkaktuar shumë reagime kur javën e kaluar…