Ben Afleku bëhet me shtëpi të re

27 maj 2018 | 14:56

Aktori Ben Afleku është zhvendosur në shtëpinë e re me të dashurën e tij Lindsay Shookus.

Ai ka blerë shtëpinë në Pacific Palisades rreth 19 milionë dollarë. Ben dhe e dashura e tij janë parë të enjten në këtë shtëpi, bashkë me ta edhe kamionët e mobilieve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kancelari Federal i Austrisë, Sebastian Kurz, këmbëngul për hapjen e…