Bën banjo dielli pa të brendshme, Jorit i ndodh incidenti i papritur: Dukesh komplet

24 mars 12:40

Jorit i ndodh një tjetër incident me veshjen e saj në shtëpinë e Big Brother Vip Albania. Teksa ka qenë duke u relaksuar pranë pishinës ajo kishte veshur një fund të gjatë, por ka qenë pa të brendshme dhe në momentin kur ka qenë e shtrirë, i është ngritur fundi duke shfaqur pjesët intime.

Bën banjo dielli pa të brendshme, Jorit i ndodh incident, vajzat: Ule

Olta: Jori, urgjent, dukesh komplet.

Jori: Uuaa

Kejsi: Ule atë Jori se të ngrihet ajo copa.

Bën banjo dielli pa të brendshme, Jorit i ndodh incident, vajzat: Ule

Jori: Dukem?

Lorenci: Komplet fare.

Jori: Po pse s’më thoni ju

Lorenci: Po kush e pa, unë jam anash, ta kisha pa unë do isha aty përball teje.

Bën banjo dielli pa të brendshme, Jorit i ndodh incident, vajzat: Ule
Bën banjo dielli pa të brendshme, Jorit i ndodh incident, vajzat: Ule

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli kanë diskutuar mbrëmjen e së…