Benzema në “radar” të Manchester Cityt

20 dhjetor 2017 | 12:01

Arsenal dhe Paris Saint-Germain janë të interesuara për sulmuesin e Real Madridit, Karim Benzema.

Mirëpo të mërkurën “Don Balon” raporton se sulmuesi francez po kërkohet edhe nga Manchester City, pasi Benzema pëlqehet shumë nga trajneri Pepe Guardiola.

Liderja aktuale e Premier Ligës, Manchester City ka në skuadër Sergio Agueron dhe Jesus, por Guardiola e kërkon edhe një sulmues të klasit botëror.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara (OKB) e ka…