Berisha ‘bombardon’ Zenitin me dy gola (Video)

21 nëntor 22:09

Sulmuesi i Kosovës, Bernard Berisha ka shënuar dy gola ndaj Zenitit.

Ndeshja ndërmjet Akhmat Groznyt dhe Zenitit përfundoi 2 me 2. Golin e parë Berisha e shënoi në minutën e 26 pas një krosimi fantastik të Polyarusit, kurse në minutën e 53 ai shënoi “panenka” nga penaltia.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KEDS ka mobilizuar dhjetëra ekipe nga terreni, të cilët janë…