Berisha: Luajmë për fitore ndaj Maltës

09 tetor 2018 | 21:24

Mesfushori i skuadrës së Lazios, Valon Berisha është rikthyer pas një kohe të gjatë në Përfaqësuesen e Kosovës.

Lidhur më ndeshjen që zhvillohet më 11 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri”, Berisha deklaroi: “Në radhë të parë jam i lumtur që pas një lëndimi jam kthyer në Kombëtare gati u bënë një vit. Jemi duke u  përgatitur mjaft mirë dhe unë besojë se do të shënojmë fitore, por as sesi nuk mendojë se do ta kemi të lehtë, Kemi një atmosferë të mirë dhe po punohet me përkushtim”.

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njëri nga lojtarët më të mirë në Përfaqësuesen e Kosovës…