Bie 244 metra brenda në vullkan, shpëton mrekullisht burri

12 qershor 11:01

Një person është shpëtuar pasi u rrëzuar të hënën në liqenin Crater në Oregon, një vullkan i fjetur.

Burri ra rreth 244 metra brenda në kraterin e madh vullkanik pranë fshatit Rims, kanë njoftuar rojet bregdetare të ShBA-së. Ekipet e shpëtimit zbritën 182 metra në krater dhe shpëtuan atë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shakira dhe Alejandro Sanz kanë qenë shokë për një kohë…