Shakira dhe Alejandro Sanz ribashkohen në Barcelonë për të performuar “La Tortura”

12 qershor 11:00

Shakira dhe Alejandro Sanz kanë qenë shokë për një kohë të gjatë, por pas publikimit të hitit të tyre “La Tortura” kaloi në tjetër nivel. Alejandro Sanz u ndalua në Barcelona, ku ylli spanjoll është duke përgatitur një surprizë të madhe për të gjithë fansat. Ai ftoi Shakirën ta performojë këngën e tyre “La Tortura”. “Ajo është një nga ata miqtë, të cilët, me afërsinë e saj, ndryshojnë fjalën e shpirtit tim dhe nëse mund të kërkoj një dëshirë për këtë koncert, do të këndoja me të”, ka thënë Sanz.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në zemër të fshatit çek, Kutna Hora strehon disa prej…