Bieberi: Jeta në ‘Instagram’ nuk është e vërtetë

10 maj 2018 | 11:43

Ylli i popit, Justin Bieber, është një ndër personazhet më të pëlqyer të publikut dhe ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale. Ai ka bërë një postim në “Instagram” që i ka çuditur të gjithë.

“Hej njerëz, ajo jeta luksoze dhe shumë e bukur që shihni të paraqitet nga personazhet e famshëm në ‘Instagram’ nuk është e vërtetë. Mos u gënjeni duke menduar se ata kanë jetë më të mirë sesa e keni ju. Ju premtoj se nuk është!”, ka shkruar Bieberi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
E mbuluar me ar dhe mjaft sensuale si gjithmonë, Kim…