Kim Kardashiani mahniti me veshjen në Met Gala

10 maj 11:42

E mbuluar me ar dhe mjaft sensuale si gjithmonë, Kim Kardashiani ka mahnitur në Met Gala.

Kim i ishte përshtatur tematikës së këtij viti në Met Gala, duke vendosur një kryq në qafë dhe, po ashtu, në fustan kishte vendosur simbolin e kryqit.

Ylli i “Keeping Up With Kardashians” u shfaq në tapetin e kuq me një fustan të markës “Versace” dhe sytë e të gjithëve ishin tek ajo.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
VALBONA NATHANAILI   E DREJTA PËR TË PASUR TË DREJTË…