Bien skelet e një ndërtese në Gjilan, lëndohen një grua dhe një fëmijë

25 tetor 13:08

Një grua dhe një fëmijë kanë mbetur të lënduar në Gjilan, pasi mbi ta kanë rënë skelet e një ndërtese që ishte duke u rregulluar.

Lajmin për “KK” e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Ndërsa drejtori i Spitalit të Gjilanit, Arsim Emini, ka thënë nuk kanë pranuar pacientë për trajtim lidhur me këtë rast.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kosova duket e vendosur ta imponojë autoritetin e saj në…