Bikinit e vogla për përmasat e Demi Roses

05 gusht 11:53

Demi Rose ka vënë në fokus gjoksin bombastik. Ajo ka ngacmuar sërish ndjekësit në “Instagram”, me fotografinë e fundit të publikuar në këtë rrejt social.

Supermodeluesja nga Britania e Madhe në imazhin e ndarë është shfaqur në bikini dhe ka vënë në fokus gjoksin “bombastik”. Demi është e ndjekur nga 14 milionë persona në “Instagram” dhe imazhe të tilla zgjojnë kureshtje të madhe tek audienca.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Kudsi Lama Duke lexuar këto pjesë deklarimesh të krijohet…