“Bitconi” vazhdon të zhvlerësohet

17 janar 2018 | 16:15

Monedha virtuale “Bitcoin” për herë të pare shënoi rënie të vlerës nën 10 mijë dollarëve që nga nëntori i vitit të kaluar, pas një rënie të vazhdueshme në dy ditët e fundit.

Sipas të dhënave të “CoinDesk” kriptovaluta më e madhe në botë “Bitcoin”, aktualisht po vlerësohet me 9,789.00 dollarë, apo me një rënie prej 16.48 për qind në 24 orët e fundit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, ka pritur…