Blendi Fevziu: Kam dashuruar edhe femra të tjera para gruas sime

09 gusht 21:22

Blendi Fevziu ka qenë i ftuar në emisionin “Pushime on Top” në Top Channel. Kur u pyet për dashurinë e pare, ai tregoi se nuk ka qenë bashkëshortja.

“Nuk ka qenë bashkëshortja ime dashuria e parë.

Kam dashuruar në vit të dytë në gjimnaz, ndoshta dhe më përpara, por atë e mbaj mend” tha ai. Fevziu u ndal edhe tek një pasion pa të cilin duket se nuk bën dot, udhëtimet.

“Kam udhëtuar në 102 vende të botes. Kam mbresa te pashlyeshme nga këto udhëtime. Janë eksperienca të jashtëzakonshme”.

Lajme të sponsorizuara