Blero ia thotë troç Bucit: Unë t’i jap 200 mijë euro veç mos e tradhto gruan

01 dhjetor 2023 | 18:17

Blero dhe Buci kanë pasur një debat me njëri-tjetrin.

Arsyeja e debatit është afërsia e Bucit me banoren tjetër në BBVK, fjala është për Santianen. Buci dhe Santiana shihet se po flirtojnë bashkë.

Në një moment, ka qenë Blero ai që i ka thënë Bucit që mund t’ia jap 200 mijë euro vetëm që ai të mos e tradhtoi gruan.

“A ti bi 200 mijë euro veç mos e tradhto grun”, është shprehur Blero.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Behgjet Pacolli është shprehur i shokuar me lajmin për arrestimin…