Boatengu, afër Fenerbahçes

26 gusht 2019 | 14:48

Mbrojtësi Jerome Boateng pritet të largohet shumë shpejtë nga Bayern Munchen, pasi e ka humbur vendin e titullarit.

E përditshmja turke ‘Hurriyet’ raporton se Fenerbahçe është e interesuar për transferimin e Boatengut dhe dy klubet në fjalë janë duke diskutuar për transferimin e ish-reprezentuesit të Gjermanisë në kampionatin turk.

/Epoka e re/

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të operacioneve të pastrimit të fushëbetejave, pjesëtarët e…