Boca Juniors kërkon tre yje në Evropë

04 prill 2019 | 16:20

Boca Juniors po përgatitet për një sezon mjaft të nxehtë merkatoje, pasi presidentin Daniel Angelici ka ndërmend të afrojë disa yje në skuadër.

Në shënjestrën e gjigantëve argjentinas janë Arturo Vidal, Alejandro Gomez dhe Lucas Biglia, të tre mbi 30 vjeç, por që mund t’i japin shumë skuadrës së Boca Juniorsit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Xhevdet Qeriqi, përfaqësues i veteranëve, ka vendosur që ta lë…