Bora Zemani bën ndryshimin drastik në pamje, ja si duket moderatorja

08 shkurt 2024 | 15:31

Moderatorja e dashur për publikun, Bora Zemani, iu ka bashkuar trendit më të ri të ngjyrës vishnje.

Ditën e sotme Bora ka pësuar një ndryshim drastik në pamje, duke i lyer flokët me këtë ngjyrë dhe duket sërish kaq bukur.

Zemani ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram” disa fotografi me flokët e lyera, ndërsa fansave iu ka pëlqyer ndryshimi që ajo ka bërë.

Komentet janë të shumta në postimin e Borës, ku nuk mungojnë komplimentet e tipit:

“A ka gjë që nuk të shkon ty o Bora?! Thjeshte UAUUUU 🔥

Ti s je normale me gjithe kete bukuri ❤️🔥🔥🔥

Wow moj Bora sa te shkon🔥🔥🔥🔥🔥”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi mori…