Bora Zemani shtatzënë? Kjo është e vërteta

31 tetor 13:38

Moderatorja shqiptare Bora Zemani ditëve të fundit është përfolur për një shtatzëni të mundshme.

Edhe pse ajo kishte mohuar gjithçka, një parashikuese tha që Bora është shtatzënë dhe po pret një djalë.

Por si është e vërteta?

Burime për Prive kanë zbuluar se moderatorja nuk është shtatzënë.

“Zgjerimi i familjes nuk është në plan tani”, thonë burimet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti francez në Parlamentin Evropian, Nicolas Bay, përmes llogarisë së…