Bora Zemani zbulon si duket pa make-up

21 maj 20:22

Duke qenë se i shohim gjithnjë të kuruara, kurioziteti për të parë personazhet publike në jetën e përditshme, larg shkëlqimit të fotove në rrjetet sociale dhe pa make-up, është i madh.
Moderatorja ka publikuar një video duke u bërë gati, ku shihet pa pikë grimi në fytyrë.
Sigurisht make-up ka efektin e vet por edhe me ujë e sapun, Bora duket shumë bukur.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është shumë aktive në…