Borrelli shtyn paraqitjet publike: Kam një problem të vogël shëndetësor, më këshilluan mjekët

28 shkurt 2024 | 15:17

Përfaqësuesi i lartë evropian për politikë të jashtme, Josep Borrell, ka bërë me dije se për shkak të një problemi shëndetësor, i është dashur t’i shtyjë paraqitjet publike për disa ditë.

Ai ka thënë se mjekët e kanë këshilluar t’i shtyjë ngjarjet publike.

“Fatkeqësisht, m’u desh të anashkaloja debatet në Parlamentin Evropian për shkak të një problemi të vogël shëndetësor dhe mjekët më kanë këshilluar të shtyj ngjarjet publike për disa ditë”, ka shkruar Borrelli në platformën “X”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola është i impresionuar nga…