Braktis shkallët elektrike për të bërë “shou”

12 qershor 2018 | 11:23

Policia kineze është në kërkim të “alpinistit” anonim, i cili të shtunën në mëngjes, më 9 qershor, mbi daljen e metrosë në Tuanjiehu, në Pekin, është ngjitur në parmakun midis shkallëve të stacionit.

I riu, i cili mbante në shpinë një çantë, jo pa vështirësi arriti të ngjitet në majë dhe humbi gjurmët para se agjentët e stacionit ta kuptonin se çfarë kishte ndodhur. Tani ai kërkohet për shkelje të rregullave të sjelljes për udhëtarët e transportit publik.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një person në Palermo kishte blerë një kaush me akullore…