Brenda resorit super luksoz në Maldive, 38 mijë paund vetëm një natë

07 gusht 11:48

Imagjinoni një resort ku mund të qëndroni në vilën tuaj private, e cila ka gjithashtu një pishinë private dhe në pak minuta mund të shkoni pranë detit.

E madje keni edhe shërbëtorin dhe kuzhinierin tuaj, të cilët do të kujdesën për çdo nevojë qe keni.

Epo e gjithë kjo ofrohet për pushuesit që zgjedhin ishullin privat Kudaddo në Maldive, një vendndodhje totalisht luksoze.

E duke qenë se është një destinacion luksoz, edhe çmimet janë marramendëse. Për qëndrimin në një nga rezidencat e tij, çmimi nis nga 2.900 paund një natë. E nëse dëshironi që ta keni gjithë vendpushimin për vete, atëherë ju duhet të paguani 38 mijë paund vetëm për një natë.

Resorti mban vetëm 34 persona, kështu që nëse shkoni në grup kaq të madh mund të ndani shpenzimet dhe bie të paguani afërsisht 1117 paund një natë.

Por çfarë shërbimesh merrni për këtë çmim marramendës?

Resorti ka vila të ndërtuara mbi ujë, ku mund të flenë dy persona. Pushuesit në secilën vilë kanë një krevat super të madh dhe një pishinë private. Gjithashtu keni të drejtën e një kuzhinieri personal, i cili do t’ju gatuar të gjitha ushqimet që ju dëshironi. Nuk ka një kohë të caktuar, e ju ushqimin mund ta kërkoni në çdo kohë.

Brenda resorit super luksoz në Maldive, 38 mijë paund vetëm

Brenda resorit super luksoz në Maldive, 38 mijë paund vetëm

Brenda resorit super luksoz në Maldive, 38 mijë paund vetëm

Brenda resorit super luksoz në Maldive, 38 mijë paund vetëm

Brenda resorit super luksoz në Maldive, 38 mijë paund vetëm

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
FC Prishtina nëpërmjet një njoftimi ka bërë me dije se…