Britney Spears mbështetet nga i dashuri në çaste të vështira

23 gusht 2019 | 12:11

Këngëtarja e njohur britanike Britney Spears ka thënë se nuk di kujt t’i besojë më pasi, sipas saj, të jetosh në Los Angelos është mirë, por ndihesh keq me veten pasi aty ka shumë njerëz të këqij.

“Më thyhet zemra kur shoh komente në postimet e mia në rrjete sociale, kështu unë kam vendosur që më mos të shikoj, kam vendosur t’i lë anash ata që më urrejnë dhe le të bëjnë punën e tyre”, ka shkruar Spears në rrjetin social në “Instagram”. Pas këtij komenti këngëtarja u mbështet nga i dashuri i saj, Sam Asghari, i cili i shkroi asaj se ata e urrejnë pasi ata e kanë zemrën e mirë si ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kosova U16 (F) sot nga ora 19:30 do të ndeshet…