Bruno dhe Vedati po e vazhdojnë shoqërinë edhe jashtë shtëpisë

24 mars 12:14

Miqësia e ish-banorëve të Big Brother Vip Kosova, Brunos dhe Vedatit, është duke vazhduar edhe jashtë shtëpisë.

Këngëtari e ka publikuar një story në Instagramin e tij, ku shihet se kanë dalë për kafe me njëri-tjetrin.

“Vedo, nuk ta harroj kollaj prank-un, ta dish”, ka qenë mbishkrimi në fotografinë e publikuar nga Bruno.

Gjatë qëndrimit në shtëpinë më të madhe në vend, Vedati vazhdimisht i kishte bërë prank Brunos.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Distria Krasniqi ka arritur me sukses në finale të Grand…