Bujar Qamili e Luana Vjollca sjellin këngën ‘Mi dhe flakë mallit tim’ (Video)

08 qershor 2018 | 17:32

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Bujar Qamili dhe Luana Vjollca, kanë lansuar këngën e tyre më të re “Mi dhe flake mallit tim më të re”.

Kësaj kënge Bujari dhe Luana ia kanë realizuar edhe videoklipin.

‘Mi dhe flakë mallit tim’ është dueti i parë në mes të Bujar Qamilit dhe Luana Vjollcës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Gjimnastikës e Kosovës, vazhdon me paraqitjen e radhës…