Burri sulmon gruan për motive xhelozie në Fushë Kosovë

16 gusht 11:15

Në Bresje të Fushë Kosovës, një grua ka pësuar lëndime, pasi bashkëshorti i saj, për motive xhelozie dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj.

Organet e rendit njoftojnë se viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pesë anije të tjera me misër dhe grurë janë larguar…