Camile Guaty bëhet nënë

08 nëntor 14:16

Camile Guaty, është bërë nënë zyrtarisht. Aktorja e “The Prison Break” dhe bashkëshorti i saj, Sy Rhys Kaye, janë bërë prindër për herë të parë të djalit të tyre, Morrison Rafael Kaye.

Aktorja i ka vendosur emrin Rafael djalit për ndër të babait të saj, ndërsa burri i saj i ka vendosur emrin e gjyshit të tij, Morrison. “People” shkruan se çifti ka dashur t’i vendos si emër të parë djalit emrin, Sonny.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Megjithëse dje grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike…