Cardi B realizon ëndrrën e fëmijërisë

22 nëntor 11:51

Ëndrrat e Cardi B dhe nënës së saj janë plotësuar. Reperja 26-vjeçare i bleu nënës së vet një shtëpi të mrekullueshme dhe lajmin e ndau me fansat. “Gjithmonë kam pasur ëndërr t’ia blej nënës sime një shtëpi.

Vitin e kaluar kam qenë aq e etur për t’ia blerë një shtëpi, por nuk kisha mundësi. Unë punova, punova dhe tani kam këtë”’, dëgjohet duke thënë në një video të publikuar në rrjetet sociale Cardi B.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ëndrrat e Cardi B dhe nënës së saj janë plotësuar.…