Cavani: ‘Topi i Artë’ duhet t’i takojë një francezi

22 nëntor 2018 | 11:03

Sulmuesi i Uruguait, Edison Cavani, mendon se “Topin e Artë” duhet ta fitojë një futbollist francez.

“Varane është një ndër kandidatët, Grizmann dhe Mbappe gjithashtu. Duhet shikuar me kujdes performanca dhe jo vetëm emri i tyre. Për mendimin tim, ‘Topi i Artë’ duhet t’i shkojë një francezi. Modriqi bëri një sezon të shkëlqyer, por Varane fitoi Ligën e Kampionëve së bashku më Botërorin”, ka thënë Cavani.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Vjosa Osmani, në…