Celina shënon gol spektakolar (video)

28 nëntor 17:46

Futbollisti i Kosovës, Bersant Celina, ka shënuar një gol spektakolar ndaj ekipit Crewe në League One, e njohur si kategoria e tretë në futbollin anglez.

Celina, i cili luan në fanellën e Ipswich Town e ka paraboluar portierin nga cepi i zonës së 16 metërshit.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komiteti për koordinim dhe vlerësim shqyrtoi dje situatën me COVID-19,…