Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi shtëpinë e tij me një mur të bardhë

15 shtator 16:28

Rreth shtëpisë së tij në Los Angeles, ku jeton me Kim Kardashian dhe 4 fëmijët e tyre, Kanye West ka ndërtuar një mur të bardhë. “Daily Mail” shkruan se e ka marrë vetë këtë vendim që i ka habitur të gjithë dhe ende nuk dihet arsyeja.

Muret e larta i ka ngritur në shtëpinë e tij ku ka të ndërtuar edhe një kishë. Siç shihet edhe nga fotografitë e publikuara nga mediat e huaja, muret rrethojnë dy ndërtesa të ndryshme, me hyrje në një prej tyre përmes një tuneli rrethor.

 

Reperi i famshëm dhe ylli televiziv nuk kanë publikuar asnjëherë fotografi të shtëpisë së tyre, ku kanë rritur katër fëmijët, North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Mgejithatë, në 2019-tën ata lejuan “Vogue” dhe “Architectural Digest” që të hynin brenda dhe i shokuan të gjithë fansat me arredimin e tyre minimalist në ngjyrë të bardhë.

39-vjeçarja e famshme e përshkroi të gjithë ambientin në të cilin ajo jeton si një “manastir minimalist”. Dyshja e famshme kanë pasur shqetësime të shumta në lidhje me martesën e tyre muajt e fundit, për shkak të problemeve të Kanye West me shëndetin mendor.

Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi

Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi

Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi
Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi

Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi

Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi

Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi

Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi

Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi

Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi

Çfarë ndodhi? Bashkëshorti i Kim Kardashian sapo e rrethoi

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i njohur Sevdai Radogoshi e ka ngushëlluar familjen Mikullovci…