Çfarë do të bëjë Rita të shtunën?

23 mars 10:29

Rita Ora po bëhet gati për diçka të re. Të paktën kështu ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes llogarisë së vet në “Instagram”.

“Kam për të bërë një gjë shumë emocionuese dhe pozitivë këtë të shtunë. Nuk më pritet për ta zbuluar së shpejti. Në ndërkohë, ja ku jam unë duke shkuar në Kosovë”, ka shkruar ajo.

Rita, po ashtu, në këtë postim ka bashkëngjitur edhe disa fotografi nga udhëtimi i saj i fundit për në Kosovë, gjë që na bën të dyshojmë se mos kjo gjëja pozitive ka të bëjë me vendlindjen e saj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas suksesit të saj me këngën “Bon Bon” duket se…